30+ Sukan Tersedia

Sukan i1cuci – Nikmati Taruhan Sukan Langsung dan Analisis Lengkap untuk Peminat Sukan Malaysia

Bola sepak tempatan, badminton dunia, e-sukan kompetitif hinggalah Formula 1 — i1cuci menyatukan semua sukan dalam satu platform untuk pengalaman taruhan paling lengkap di Malaysia.

i1cuci
LANGSUNG Johor DT 2 – 1 Selangor  ·  Malaysia vs Vietnam (Suku Akhir)  ·  Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen (Semi)  ·  MLBB MPL MY S14  ·  Verstappen P1 Lap 32/58

Perlawanan Langsung Pilihan

DIKEMASKINI MASA NYATA
LANGSUNG Liga Super · Minit 67'
Johor DT
2 – 1
Selangor FC
Stadium Besar Larkin · Separuh Masa 1-0
JDT Menang1.52
Seri4.20
SEL Menang6.50
LANGSUNG BWF · Semi Final
Lee Zii Jia
21–18
V. Axelsen
Set 1 Tamat · Set 2 Bermula
Lee ZJ Menang2.35
Axelsen Menang1.60
E-SUKAN MPL MY S14 · Match 3
Team HAQ
1 – 1
ULTRA PRIMEmy
MLBB · Game 3 Sedang Berlangsung
HAQ Menang1.88
UP Menang1.92
Odds di atas adalah ilustrasi contoh. Odds sebenar di platform i1cuci dikemaskini secara masa nyata dan boleh berubah mengikut keadaan perlawanan. Log masuk untuk melihat odds terkini.
i1cuci

Sukan Pilihan di i1cuci

Dari sukan yang paling diminati pemain Malaysia hingga ke pertandingan antarabangsa bergengsi — i1cuci menyenaraikan lebih daripada 30 jenis sukan dengan pasaran taruhan lengkap.

Bola Sepak

500+ perlawanan seminggu

Sukan paling popular di Malaysia dan dunia. i1cuci menawarkan liputan paling lengkap — Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Serie A, Liga Champions UEFA dan Piala Dunia FIFA semuanya ada.

Liga Super MY EPL La Liga Liga Champions Piala AFF

Badminton

BWF World Tour & Piala Thomas

Badminton adalah kebanggaan Malaysia. i1cuci mengikuti setiap pusingan BWF dengan pasaran taruhan menyeluruh termasuk taruhan set dan moneyline untuk setiap perlawanan wakil negara.

BWF World Tour Piala Thomas Piala Uber Olimpik

E-Sukan

MLBB, CS2, Dota 2 & lebih

Pasaran e-sukan i1cuci adalah antara yang paling komprehensif di rantau Asia Tenggara. Perlawanan MPL MY, MSC, M-Series MLBB dan turnamen antarabangsa CS2 semuanya tersedia.

MLBB CS2 Dota 2 Valorant LoL

Bola Keranjang

NBA, EuroLeague & lebih

NBA adalah liga bola keranjang paling popular di kalangan pemain i1cuci Malaysia. Taruhan moneyline, spread dan over/under tersedia untuk setiap perlawanan musim biasa dan playoff.

NBA EuroLeague FIBA World Cup NCAA

Tenis

Grand Slam & ATP/WTA Tour

Empat Grand Slam, ATP Tour, WTA Tour dan Davis Cup — tenis menawarkan perlawanan hampir setiap hari sepanjang tahun. i1cuci menyediakan pasaran set-by-set untuk perlawanan utama.

Wimbledon US Open Roland Garros ATP Finals

Formula 1

23 perlumbaan musim penuh

Grand Prix Malaysia mungkin sudah tiada dari kalendar F1, tapi semangat peminat tempatan tetap marak. i1cuci menawarkan taruhan qualifying, pemenang perlumbaan dan pemenang Kejuaraan Dunia.

Grand Prix Kejuaraan Pemandu Podium Finish Fastest Lap
i1cuci

Sorotan E-Sukan – Kategori Paling Pesat Berkembang

E-sukan bukan lagi hiburan anak muda semata-mata. Di Malaysia, industri ini bernilai berbilion ringgit dan i1cuci adalah destinasi utama untuk taruhan e-sukan yang selamat dan dipercayai.

MLBB
MPL Malaysia S14

Liga profesional tempatan dengan pasukan-pasukan terbaik Malaysia. Setiap minggu ada perlawanan sengit.

Odds dari 1.40
CS2
Majors & ESL Pro League

Turnamen CS2 peringkat dunia dengan kolam hadiah jutaan dolar. Pasaran handicap dan map winner tersedia.

Odds dari 1.55
DOTA 2
The International

Turnamen paling bergengsi dalam dunia e-sukan dengan kolam hadiah terbesar. Taruhan dari peringkat kumpulan.

Odds dari 1.35
VALORANT
VCT Asia Pacific

Valorant semakin mendapat tempat di Malaysia. Liga VCT rantau Asia Pasifik kini ada di i1cuci.

Odds dari 1.50

Kedudukan Liga Super Malaysia 2026 (Ilustrasi)

#PasukanMKSTKM/KPts
1Johor DT181431+2845
2Selangor FC181143+1837
3Kedah FC18954+1032
4Terengganu FC18846+528
5Sabah FA18666024
6PDRM FC18549-819

Jadual ini adalah contoh ilustrasi untuk tujuan paparan sahaja. Kedudukan sebenar dikemaskini di platform i1cuci.

Perbandingan Jenis Sukan di i1cuci

SukanTaruhan LangsungPasaranLiputan MY
Bola Sepak50+Liga Super, Piala FA
Badminton15+BWF, Thomas Cup
E-Sukan20+MPL MY, MLBB
Bola Keranjang25+NBA, FIBA
Tenis30+Grand Slam, ATP
Formula 110+Semua GP

Sukan dan i1cuci – Lebih dari Sekadar Taruhan

Jika anda tanya mana-mana peminat sukan Malaysia mengapa mereka memilih i1cuci, jawapan yang paling kerap muncul adalah pengalaman keseluruhan yang lebih lengkap berbanding platform lain. Bukan sekadar meletakkan nombor dan tunggu — i1cuci menjadikan pengalaman menonton perlawanan sukan menjadi lebih hidup dan bermakna.

Mari kita ambil contoh bola sepak tempatan. Ramai yang beranggapan Liga Super Malaysia tidak semenarik EPL atau La Liga untuk tujuan taruhan. Hakikatnya, perlawanan tempatan sering memberikan "value" yang lebih tinggi kepada pemain yang benar-benar mengikuti pasukan dan pemain tempatan dengan teliti. Di i1cuci, kami menyediakan statistik pasukan yang dikemaskini, rekod head-to-head dan maklumat kecederaan pemain — semua dalam satu papan pemuka yang mudah difahami.

Badminton pula adalah sukan yang sering dipandang remeh dari sudut taruhan. Ini tidak betul. Perlawanan individu badminton menawarkan pasaran yang sangat menarik terutamanya apabila wakil Malaysia seperti Lee Zii Jia atau Aaron-Wooi Yik bertanding menentang pemain peringkat atas dunia. Odds boleh sangat menarik bergantung kepada keadaan dan reputasi lawan.

Satu perkembangan menarik yang berlaku dalam dua tahun kebelakangan ini ialah pertumbuhan pesat komuniti taruhan e-sukan di Malaysia. Generasi yang membesar bersama permainan video kini telah dewasa dan ramai antara mereka memahami mekanik permainan MLBB atau CS2 dengan lebih mendalam berbanding sukan tradisional. Pengetahuan mendalam ini menjadi kelebihan besar dalam membuat keputusan taruhan yang lebih terinformasi.

Bagi peminat Formula 1 pula, platform i1cuci menawarkan lebih dari sekadar taruhan pemenang perlumbaan biasa. Anda boleh bertaruh pada posisi qualifying, sama ada sesebuah pasukan menyelesaikan race atau tidak (DNF), siapa mencetak fastest lap dan banyak lagi pasaran sampingan yang menambah keseronokan menonton setiap Grand Prix sepanjang musim.

Fungsi carian dan penapis sukan di i1cuci juga memudahkan anda mencari perlawanan yang sedang berlangsung atau akan datang. Cukup pilih sukan, liga dan tarikh — platform akan menyenaraikan semua perlawanan dengan odds terkini. Untuk pemain yang suka bermain parlay, fungsi "Tambah ke Slip" membolehkan anda membina tiket akumulator dengan cepat dari halaman utama sukan.

Taruhan sukan adalah untuk hiburan. i1cuci tidak menjamin sebarang keuntungan. Sila tetapkan had harian anda dan bertaruh secara bertanggungjawab. Maklumat lanjut di Permainan Bertanggungjawab.
Cara Mula Bertaruh Sukan di i1cuci
1
Buka Akaun i1cuci

Pendaftaran percuma, ambil masa kurang dari 2 minit. Isi maklumat asas dan sahkan nombor telefon anda.

2
Buat Deposit Pertama

FPX, TnG, GrabPay atau kripto — pilih kaedah paling mudah untuk anda. Dana dikreditkan serta-merta.

3
Pilih Sukan & Perlawanan

Navigasi ke bahagian Sukan, pilih liga atau turnamen, kemudian pilih perlawanan yang anda minati.

4
Pilih Jenis Taruhan & Odds

Klik pada odds yang dikehendaki — ia akan masuk ke slip taruhan anda secara automatik.

5
Sahkan & Tunggu Keputusan

Masukkan jumlah pertaruhan, semak slip dan sahkan. Kemenangan dikreditkan automatik selepas perlawanan tamat.

Tips Bertaruh Sukan dengan Lebih Bijak
  • Ikuti berita terkini pasukan — kecederaan pemain utama boleh membalikkan keputusan perlawanan
  • Semak statistik head-to-head sebelum membuat keputusan taruhan
  • Jangan bertaruh semua dalam satu perlawanan — pelbagaikan pertaruhan anda
  • Fahami nilai odds sebelum bertaruh, bukan sekadar pilih odds terbesar
  • Tetapkan had kerugian harian dan patuhi had tersebut
  • Gunakan taruhan langsung (in-play) apabila anda sedang menonton perlawanan secara langsung
i1cuci

Soalan Lazim – Sukan di i1cuci

Ya, i1cuci menyediakan liputan penuh untuk Liga Super Malaysia, Liga Perdana Malaysia, Piala FA dan Piala Malaysia. Setiap perlawanan mempunyai lebih daripada 30 pasaran taruhan termasuk Asian Handicap, Over/Under, pencetak gol pertama dan banyak lagi.

Ya, sepenuhnya. Semua pasaran e-sukan di i1cuci ditetapkan berdasarkan maklumat pertandingan rasmi dan dikemaskini secara masa nyata. Sistem penyulitan SSL 256-bit melindungi setiap transaksi dan data taruhan anda. Taruhan yang telah disahkan tidak boleh diubah atau dibatalkan oleh pihak platform.

Jika perlawanan ditangguhkan dan tidak diteruskan dalam tempoh 24 jam, taruhan akan dibatalkan dan wang dikembalikan sepenuhnya ke akaun anda. Bagi perlawanan yang ditangguhkan sementara kemudian diteruskan dalam tempoh yang ditetapkan, taruhan akan dikekalkan. Dasar penuh boleh disemak di halaman Terma dan Syarat.

Had minimum taruhan sukan di i1cuci bermula dari RM 1 untuk kebanyakan pasaran, menjadikannya sesuai untuk pemain di semua peringkat. Had maksimum berbeza mengikut jenis sukan, liga dan pasaran taruhan. Pemain VIP menikmati had taruhan yang lebih tinggi. Maklumat tepat boleh dilihat terus di halaman taruhan.

Ya, platform i1cuci dioptimumkan sepenuhnya untuk peranti mudah alih. Anda boleh mengakses semua pasaran sukan, melihat odds langsung dan membuat taruhan terus dari pelayar telefon pintar anda tanpa sebarang perbezaan fungsi. Aplikasi Android dan iOS turut tersedia untuk pengalaman yang lebih lancar.

Sertai i1cuci & Mula Ikuti Sukan Kegemaran Anda

Daftar hari ini dan dapatkan kredit taruhan sukan percuma RM 30 untuk pertaruhan sukan pertama anda. 30+ sukan, odds terbaik, bayaran pantas.

English